Genel Bilgi

 

Özel Uzun Menzilli Gözetleme Kamera Sistemleri

Infiniti, en gelişmiş elektro-optik ve video gözetim teknolojilerini, müşterilerimizin özel gereksinimlerini karşılayan özelleştirilmiş ürünler halinde birleştirir. Özel yapım yaklaşımımız, üreticilerin teknik özelliklerine ve sınırlamalarına değil, gerçek ihtiyaçlara ve bütçe gereksinimlerine göre eksiksiz uçtan uca çözümler tasarlamamıza ve yapılandırmamıza olanak tanır. Etkili ve dürüst bir çözüm sağlamaya inanıyoruz ve ürünlerimizin kalite ve performansına gönülden bağlıyız.

 

Vega Askeri Sınıf Çoklu Sensör PTZ MIL-810-STD askeri sınıf, gyro stabilize, ultra uzun menzilli EO-IR (elektro-optik kızılötesi). Premier entegre anahtar teslimi gözetleme kamera sistemimiz.

 

 

 


Triton Kompakt, Sağlam, Ultra Compact Mobil 30X PTZ İnanılmaz 30X optik zoom performansı, kompakt ve sağlam bir pakette. Mobil saha gözetimi için ideal.

 

 

 

 

Eclipse Dayanıklı, Mobil, Gece Görüşlü PTZ Yüksek çözünürlüklü gündüz / gece görüntüleme, 2 km'ye kadar ZLID ™ (Zoom Lazer IR Diyot) aydınlatma. Çok yönlü, tüm hava koşullarına uygun gece gözetleme kamera sistemi.

 

 

 


Thermal Phoenix Sağlam, Mobil Çift Sensörlü PTZ LWIR soğutmasız termal kızılötesi görüntüleme, gözetim için optimize edilmiş HD görünür yakınlaştırma kamerası ile eşleştirilmiştir. Deniz, sabit veya araç uygulamaları için idealdir.

 

 

 

 

REFERANSLAR