Genel Bilgi

LYYN tarafından geliştirilen benzersiz ve patentli teknoloji, özellikle düşük görüş şartlarında (yağmur, sis, kar, sualtı, düşük ışık, karanlık, vb.) kameraların sağladığı düşük kaliteli görüntünün gerçek zamanlı olarak ileri seviyede iyileştirilmesini sağlar. Termal Kameralarda dahi görüntüyü iyileştiren LYYN, analog, dijital, IP normal kameraların görüntülerini muazzam şekilde dijital video 1 mikrosaniyede (saniyenin milyonda biri), analog videoda 140 mikrosaniyede iyileştirerek sunar. LYYN'nin sunduğu ürünler, şehir, karayolları, otoyollar, havaalanları, limanlar, bankalar, MOBESE kameraları, stratejik tesisler, petrol rafinerileri, sınır güvenliği, devlet tesisleri ve askeri üsler gibi alanlarda kullanılan güvenlik kamerası sistemleri gibi çok çeşitli segmentlerde geniş bir kullanım alanına sahiptir. Tüm bunların yanı sıra, LYYNürünleri ayrıca tüm dünyada denizaltı, savaş gemisi, helikopter, tank, uçak ve İHA gibi askeri platformlarda da kullanılmaktadır. MOBESE kameraları, karayolları/otoyol kameraları gibi çok sayıda kamera bulunan sistemler için de çözümümüz vardır. 500 Kameraya kadar aynı anda gerçek zamanlı görüntü iyileştirmesi ‘’Yazılım Eklentisi (Software Plug-in)’’ ile mümkündür.


LYYN’İN VİZYONU, TÜM İNSANLARA HAVA VE GÖRÜNÜRLÜK KOŞULLARINDAN BAĞIMSIZ OLARAK NET BİR GÖRÜŞ / RESİM VERMEKTİR.


Arka fon
2003 yılında kurulan LYYN AB, insan vizyonunun araştırılmasına dayalı bir algoritma ve teknoloji geliştirmiştir. LYYN’nin patentli teknolojisi, çok sayıda uygulama ve üründe gerçek zamanlı videonun gelişmiş görünürlüğünü ve görüntü iyileştirmesini sağlar. LYYN’nin teknoloji platformu, video ekipmanı kullanırken en yaygın sorunlardan biri olan görüşün zayıf olması için etkili bir yöntem sağlar. LYYN'in 50'den fazla ülkede müşterisi vardır.

Neden LYYN'i Seçmelisiniz
Çözümlerimiz sis, kar, yağmur, kum fırtınası, duman veya düşük ışık koşulları gibi kötü hava koşullarında su altında görünürlüğü iyileştirir. Müşterilerimizin uygulamalarından bazıları su altı, uzun mesafeli gözetim, boruların muayenesi (içeride), nükleer enerji santralleri, dronlar, liman havzaları, gemiler (tekne muayeneleri), su rezervuarları ve endoskopi içerir.

Teknolojimiz
LYYN, gerçek zamanlı dijital video ve vizyon geliştirme için kapsamlı bir AI görünürlük çözümü sunan pazardaki ilk şirkettir. Patentli matematik algoritmaları ve patentli işleme yöntemini ve benzersiz yüksek hızlı elektronik tasarımımızı kullanan teknolojimiz, hava koşullarından veya düşük ortam ışığından etkilenen görüntülerin gerçek zamanlı (1 mikrosaniye gecikme) iyileştirilmesine olanak tanır.

Dijital Gerçek Zamanlı Pazar Büyümesi
LYYN AB, 2020'nin ikinci yarısında tanıtılacak olan yeni dijital platform çerçevesinde bir dizi yeni ürün geliştirme sürecindedir. Bu dijital gerçek zamanlı platform, birçok yeni pazar segmenti ve uygulaması ile teknolojiyi açacaktır. yalnızca video geliştirme için değil, aynı zamanda gerçek zamanlı olarak görme iyileştirme için de kullanılabilir.

 

Kataloğumuzu görmek için tıklayınız.

 

GERÇEK ZAMANLI UYGULAMALAR